Novas por contido

Xoves 20 de xuño, vota CIG

Candidaturas da CIG ás eleccións sindicais aos comités de empresa do persoal laboral da consellería de Medio Rural en Coruña, Lugo, Ourense e Pontevedra. 

CORUÑA

Colexio de técnicos

  1. Ana María Aranda González
  2. Francisco González Iglesias
  3. Obdulia María Varela manso
  4. Mónica Pérez Cibeira
  5. Francisco Ovies García
  6. Francisco Javier jiménez Leo
  7. Rosario Estévez Tenorio

Colexio de especialistas

  1. Irene Sánchez Riveira
  2. Javier Cortizo Mella
  3. Jorge García Fernández
  4. Antonio Luis Blanco Cortés
  5. Julio José García Mosquera
  6. Xurxo X. Freire Gómez
  7. Senén Manuel Blanco Touriño
  8. Antonio Vázquez Barros
  9. José A. varela penedo
  10. José Manuel Mareque Mejuto
  11. Francisco Figueroa Rebón
  12. Miguel A. Deiros González
  13. Jorge Luis Ramos Rúa
  14. Xosé Tasende Fraga
  15. Francisco Iglesias Agra

Ver candidatura completa

LUGO

Colexio técnicos

  1. Esperanza Longueira Gómez
  2. Daniel Carballo Penelas
  3. Manuel Candio López
  4. Rubén Somoza López

Colexio especialistas

  1. Santiago Rodríguez Expósito
  2. Daviz Villares López
  3. Wenceslao Gude Castro
  4. José Manuel Caloto Sandamil
  5. Azucena Gavín Reigada
  6. Carlos José Sánchez Mundiña
  7. Benjamín Balboa Cereijo
  8. Tomás Fernández Cabana
  9. Jorge Lage Pol
  10. Antonio Fernández Fernández
  11. Bruno pena Arnao
  12. José Luís Álvarez Arias
  13. Óscar López González
  14. Luis González Fernández
  15. Raúl Fernández Marcos

Ver candidatura completa

OURENSE

Colexio técnicos

  1. Jorge Álvarez Castro

Colexio especialistas

  1. Juan Jose Darriba Barreiro
  2. Eduardo Gonzalez Perez
  3. Rosa Rivas Lois
  4. Jose Antonio Rodriguez Lopez
  5. Maria Del Carmen Lopez Diaz
  6. Manuel Martinez Mendez
  7. Roberto Quiroga Lopez
  8. Francisco Javier Fernandez Alonso
  9. Xose Barxa Branco
  10. Florentino Fernandez Amaro
  11. Julio Gil Rua
  12. Maria Asuncion Lopez Gonzalez
  13. Manuel Couxil Martinez
  14. Maria Susana Nieves Rodriguez
  15. Domingo Gómez Rodríguez

Ver candidatura completa

PONTEVEDRA

Colexio especialistas

  1. Aser Lidia Tobío Martínez
  2. Manuel Ramiro Turc
  3. Ma Del Mar Garza Nañez
  4. Manuel Fernández Alonso
  5. Ma Luisa Blanco Moledo
  6. Jorge Dasilva Diz
  7. Roi Bañón Girón
  8. Jesús Dorado Noya
  9. Dolores González Fernández
  10. Manuel Joaquín Rey Gorís
  11. Emilio Costas Portela
  12. Begoña Puga Vilaboa
  13. Enrique López Sánchez
  14. Francisco Outeiro Barcala
  15. Ma Mercedes Groba Acuña

Ver candidatura completa